У сучасному світі культура споживання змінюється дуже швидко, купувати стало набагато простіше, безкоштовні доставки, подарунки, акції і тд. Безумовно, маркетологи знають свою роботу. А за даними на 2021 рік, в Україні проживає понад 41 мільйон людей, це величезний ринок споживчих товарів, і нажаль цим користуються нечисті на руку продавці.

Підробки різної якості, контрабандний, товар, тощо, суттєво скорочують обсяги продажів через офіційні канали. Якщо бренд популярний, то його точно підробляють, багато споживачів роблять усвідомлений вибір на користь підробок через доступні ціни, але багато хто навіть не здогадується, що став жертвою шахраїв і впевнений, що користується оригіналом, поки він не починає ламатися через 1 місяць активного використання.

Але точно сказати можна одне: чим менше пропозиції контрафакту, тим більше купують у офіційних дистриб’юторів. Навіть якщо людина, наразі, не володіє потрібною сумою, то вона або накопичить її, або почекає акцію або розпродаж і точно отримає оригінальний товар, який зможе задовольнити потреби. Та надалі споживач залишиться клієнтом бренду, переконавшись на власному досвіді в обіцяній якості.

У нас є відпрацьована стратегія щодо захист торгових марок в мережі інтернет і в офлайн ритейлі.

На жаль, дуже багато брендів абсолютно не займаються проблемою контрафактних і контрабандних товарів, і так званого “сірого імпорту”, коли товар ввозиться напівлегально, з мінімальними митними платежами.

Зараз в Україні просто розквіт різноманітних магазинів, груп, спільнот, оголошень про продаж такої групи товарів, тим більше інтернет відкриває безмежні можливості для цього.

А вигідне географічне положення України дає величезні логістичні можливості, включаючи незаконне ввезення товарів.

Професійна команда профільних юристів не тільки Реєстрація торгових марок в Україні, (так званий знак для товарів та послуг), але і гарантовано зможе захистити ваші інтереси, зачистити ринок від недобросовісних продавців, стежити за порушеннями конкурентної боротьби, і головне, далі підтримувати чистоту та ефективно протидіяти любителям заробити на чужому імені.

Представництво в державних органах важлива частина захисту бренду, якщо з документами все в порядку, то набагато простіше захистити свої інтелектуальні права від посягань. Це широке поняття і містить не тільки Укрпатент (орган, що займається реєстрацією торгових марок), але і правоохоронні органи, управління у справах захисту прав споживачів, податкову інспекцію і суди всіх інстанцій.

Послуги

Адреса:

Україна, Київ, вулиця Вікентія Хвойки, 21

Послуги

Телефони:

+38 (067) 972-85-85

Послуги

Email:

mail@brandprotection.com.ua