З кожним днем питання захисту інтелектуальної власності, що обов'язково включає захист торговельних марок в мережі інтернет, становиться все актуальніше. Продажі зростають, а разом з ними росте і обсяг контрафактної і нелегальної продукції, завдаючи матеріальних і репутаційних втрат.

У деяких областях контрафакт і сірий імпорт досягає 90% обсягу загального продажу.

Ця проблема стала вже глобальною і стосується практично всіх товарних груп. Боротьба з подібними явищами вже не просто питання престижу, а виживання бізнесу. Звичайно, поки що ринок України не досить цікавий для світових брендів, але й ігнорувати цю проблему вже неможливо, з кожним днем ​​все більше з’являється нових продавців, які користуються повною відсутністю боротьби з ними. Держава не поспішає розв’язувати цю проблему, а вона нікуди не зникає, стаючи все глобальніше і проникаючи в усі області споживання.

Які дії ми б вчинили в першу чергу:

1.

Сортування продавців, торгують в Україні на авторизованих і ні.

2.

Відправлення запиту по емаіл на повне видалення товарів з інтернет-магазинів, маркетплейсів, дощок оголошень, соціальних мереж.

3.

Відправлення DMCA скарг для видалення url адрес з пошукових систем.

4.

Відправлення скарг хостинг провайдерам, і якщо потрібно, то реєстратору доменних імен.

5.

Відправлення скарг банкам і в процесинговий центр.

6.

Звернення до правоохоронних органів з вимогами перевірки легальності товару, сертифікатів відповідності та прибуткових документів.

7.

Генерація тисяч замовлень на добу в магазині порушника.

8.

Подача позову до суду на правопорушника згідно 229 статті кримінального кодексу України.

Гарантія результату 100%, як показує практика, 98% порушень усуваються вже на п’ятому етапі.

Після санації ринку продовжуємо підтримувати його “чистоту”, зберігаючи репутацію бренду, збільшуючи продажі офіційних ретейлерів і підвищуючі лояльність клієнтів.

Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами, та зробимо бескоштовний аудит.